Біля Центрального ринку обікрали “Мерседес”

Подія трапилася 4 січня, близько 9:00, на вулиці Засумська.

Водій Mercedes разом зі своїм пасажиром здійснювали розвантаження предметів поблизу Центрального ринку в Сумах. Залишивши автомобіль без нагляду та пішовши віддавати товар замовнику, чоловіки й гадки не мали, що в цей момент з їхнього транспортного засобу невідомий викраде бензопилу.

Відсутність майна водій та пасажир виявили, проїхавши близько кілометра від місця вчинення злочину. Після цього вони викликали патрульну поліцію.

Інспектори, які оперативно прибули на місце події, отримали прикмети викраденого предмету та почали його пошуки. Згодом, опитуючи громадян, полісмени встановили декількох свідків, котрі бачили чоловіка, який ніс предмет, що повністю відповідав за описом викраденому.

Один із громадян навіть впізнав викрадача. Він і повідомив можливе місце його мешкання. За вказаною адресою, на вулиці Степана Бандери, охоронці порядку знайшли 38-річного громадянина. Як з’ясувалося, чоловік раніше притягувався до кримінальної відповідальності та лише нещодавно звільнився з місця позбавлення волі.

Полісмени доставили його до Сумського відділку поліції.

Поділитися в соціальних мережах