Біля ТЦ “Мануфактура” викрали чоловіка

Сьогодні, 10 грудня, удень біля ТЦ «Мануфактура» близько десяти людей вивели чоловіка з чорною хусткою на голові та посадили в автомобіль «Пежо». Про це у Фейсбуці написала журналістка Наталія Гончарук.

“Из мануфактуры похитили человека? Около двух часов из холла торгового центра около двух десятков человек вывели мужчину в черном платке на голове. Его посадили в черный автомобиль марки Пежо”, – написала Наталія.

У той же час за даними начальника сектора комунікацій ГУ Нацполіції в Сумській області Ельвіри Біганової, повідомлень на «102» про викрадення людей не надходило, але інформацію, поширену сумчанкою, зареєстрували, і міськвідділ поліції проводив перевірку.

Як виявилося пізніше, це був усього розіграш у подарунок для друга.

“Все нормально!!! Никакого криминала! Выяснили: ребята организовали такой “подарок” своему другу. Дебош назвали “Антистрес”. Его вывезли за город в заброшенное здание с мебелью и техникой. Виновнику “торжества” вручили кувалду, дабы все это разбить. Организаторы объяснили, что никто никого не предупреждал. Все должно было быть похоже на настоящее похищение. Мужчина в порядке. Пострадала только техника и мебель”, – повідомила Наталія Гончарук.

Поділитися в соціальних мережах