Брат Президента у Сумах розповів, як з’явився перший єврей

20 грудня у виставковому центрі Іллінський брат екс-президента України, екс-народний депутат кількох скликань Петро Ющенко виступив із лекцією про роль українців у світі. Речі, про які він говорив, а особливо оригінальне тлумачення історії, викликали у слухачів подив, а інколи і сміх.

Наш земляк із Хоружівки розповідав про величність української нації, проте у його інтерпретації перші українці з’явилися раніше за греків, які пішли 4 тисячі років тому із берегів Дніпра. За такою логікою брата президента і Ісус Христос має бути українцем.

Аудиторії він сказав (яка, до речі, складалась із школярів та студентів), що перший єврей з’явився 1800 років до нашої ери від Авраама і Сари, яким було по 90 років, а від їхньої служниці-єгиптянки та Авраама з’явився перший араб. Ще він говорив, що серп, плуг та інші інструменти праці упали нашому народу просто з неба…

Окрім цього екс-нардеп зазначив, чи Діва Марія жила на Печерських пагорбах, а місто Київ було створено не в 5 столітті нашої ери, як це говрить офіційна історія, а 4000 тисячі років тому!

Торкнувся Петро Андрійович й історії Київської Русі. Згідно його пояснень, Рюриковичі були “зальотними”, а князь Аскольд був хрещеним, хоча у підручнику історії зазначається, що першою християнкою на Русі була княгиня Ольга.

Тож не дивно, що почувши такі теорії, сумчани залишали лекцію із двозначними відчуттями.

Поділитися в соціальних мережах