Битицький сільський голова та начальник юрвідділу постануть перед судом за корупцію

Зарічний районний суд м.Суми повідомляє про кримінальне провадження відносно голови та начальника юридичного відділу Битицької сільської ради.

19 вересня 2017 року, у зв’язку із перебування одного судді зі складу колегії у відпустці, не відбувався розгляд кримінального провадження відносно голови та начальника юридичного відділу Битицької сільської ради, які обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди в особливо великому розмірі для себе, за вчинення дій в інтересах того, хто дає неправомірну вигоду, з використанням наданої їм влади та службового становища, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням).

Наступне відкрите судове засідання відбудеться 27 вересня, справа розглядається колегіально: головуючий суддя – Шершак М.І, судді – Грищенко О.В., Клименко А.Я.

Інформаційно: голова та начальник юридичного відділу Битицької сільської ради Сумського району підозрюються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України (одержання за попередньою змовою групою осіб неправомірної вигоди в особливо великому розмірі – за позитивне вирішення питання про укладення угоди та надання в оренду земельної ділянки).

Поділитися в соціальних мережах