Чоловік на городі знайшов боєприпас

24 липня о 12:45 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про виявлення підозрілого металевого предмета на вул. Ушакова у м. Глухові. Рятувальники прибули на виклик і встановили, що знахідка – це артилерійський снаряд калібру 122 мм часів Другої світової війни.

На нього натрапив господар домоволодіння на своїй присадибній ділянці під час земляних робіт за 30 м від житлового будинку. На місці виявлення боєприпасу часів минулих війн виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни).

Рятувальники застерігають: роботи з вилучення та знешкодження застарілих боєприпасів можуть проводити лише піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій.  Дії ж громадян при виявленні таких вибухонебезпечних предметів повинні бути виваженими. Треба пам’ятати, що боєприпасів не можна навіть торкатися, необхідно запам’ятати місце знахідки та негайно повідомити про неї до місцевих органів влади або безпосередньо до Служби порятунку «101».

Поділитися в соціальних мережах