Чоловік обікрав колишнього шефа

До Роменського відділу поліції із заявою про крадіжку звернувся 55-річний житель району. Чоловік пояснив, що має фермерське господарство, де працюють різноробочі та мають безперешкодний доступ до всіх господарських приміщень. Зранку, прийшовши до свого гаражу, він виявив зникнення болгарки та дрилі. Хто б міг бути причетним до вчинення злочину – не розуміє, адже всі робітники відповідальні та добросовісні.

Оперативники поліції провели перевірку та вийшли на слід зловмисника. Ним виявився 46-річний житель міста, який у день крадіжки приходив до заявника, аби повторно влаштуватися на роботу, проте отримав відмову. Образившись на колишнього роботодавця, роменчанин вирішив його обікрасти. Він добре знав, що та де знаходиться, адже раніше вже працював на цьому господарстві. Тож спокійно собі зайшов до відчиненого гаражу, узяв електричні інструменти і швидко покинув територію. Викрадене в подальшу продав знайомому, а гроші витратив на розваги.

У скоєному чоловік зізнався та пояснив: на злочин пішов, бо образився на фермера – той нібито не лише не прийняв його на роботу, але й не заплатив за раніше виконані підряди.

Наразі відносно жителя міста слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України та провадять подальше розслідування. За скоєне ж йому може загрожувати до трьох років ув’язнення, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах