Чоловік поплатиться за нелегальне використання банок із-під кави

Під час несення служби по забезпеченню публічного порядку в поле зору наряду поліції Сум на одній з вулиць міста потрапив 43-річний іноземець, в кишенях якого виявили 10 набоїв калібру 7,62 мм. Вилучене працівники поліції направили на експертизу, а у відношенні чоловіка відкрили кримінальне провадження за незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами.

Подібного порушника виявили і працівники Кролевецького відділення поліції, які під час перевірки 38-річного жителя району, що перебував у місті, вилучили ніж з ознаками холодної зброї.

Працівники Ямпільського відділення поліції під час санкціонованого обшуку будинку 59-річного чоловіка, вдома у господаря знайшли газовий пістолет із простроченим дозволом на використання зброї та 200 грамів пороху, які чоловік зберігав у банках із-під кави.

21314697_1307659362689974_1783646530854261360_n

Ще одну небезпечну знахідку знайшли і жителі Конотопського району, які повідомили поліцейських про мінометну міну калібру 50 мм часів Другої світової війни. Боєприпас виявили під час польових робіт в полі, поблизу с. Юріївка, на відстані 1,5 км від населеного пункту. Заради безпеки громадян поряд із місцем виявлення боєприпасу поліція виставила охорону до прибуття саперів, які невдовзі знешкодили знайдене на місці.

За всіма виявленими фактами правоохоронці проводять перевірки та нагадують, що за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України передбачена кримінальна відповідальність у вигляді покарання до семи років позбавлення волі. 

Поділитися в соціальних мережах