Чоловік потрапив під кримінал за вирубку 10 кленів на кладовищі

Працівники Великописарівського відділення поліції встановили особу чоловіка,  у серпні нинішнього року на території цвинтаря села Пожня здійснив незаконну порубку десяти кленів, які перебували на балансі Пожнянської сільради. Ним виявився 27-річний житель цього ж населеного пункту. Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.356 «Самоправство» Кримінального кодексу України.

У Шосткинському районі працівники поліції затримали 27-річного мешканця села Воронцове, який протягом року скоїв кілька незаконних порубок дерев.

Так восени минулого року він спиляв дев’ять сосон неподалік від смт Вороніж. У березні нинішнього року скоїв порубку десяти дубів у лісосмузі поряд з цим же населеним пунктом. А попався до рук поліції нещодавно, після того, як самовільно спиляв три дуба у захисних насадженнях біля залізниці.

Згідно ст. 246 Кримінального кодексу України, незаконна порубка дерев і чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, що заподіяло істотну шкоду, а також вчинення таких дій у заповідниках або на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду, або в інших особливо охоронюваних лісах карається штрафом, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією незаконно добутого. Слідство триває.

Поділитися в соціальних мережах