Чоловік, програвшись у лото, інсценував розбійний напад на “Мерседес”

У Тростянці до поліції з заявою про розбійний напад звернувся 41-річний житель Охтирки, водій автомобіля «Мерседес-Спринтер». Чоловік твердив: на нього, розбивши скло мінібуса, напали двоє невідомих у масках, та відібрали 10000 гривен, які він повинен був здати своєму роботодавцю.

Коментує т.в.о. начальника Тростянецького відділення поліції Юрій Безуглий:

«Враховуючи суспільну небезпеку, яку становлять подібні злочини, на місце події негайно були направлені слідчо-оперативна група поліції, кінолог зі службовим собакою та найкращі експерти та розшукові обласного карного розшуку. На затримання невідомих були кинуті всі сили та засоби як Липоводолинського відділення поліції, так і всіх суміжних відділків, Проте вже за дві години правоохоронцям стало зрозуміло: ніякого нападу насправді не було. Занадто плутаними були показання потерпілого, та й на вказаному місці жодних характерних слідів злочину не було.

Згодом заявник зізнався – гроші він програв в одному з охтирських закладів «національної лотереї». А щоб уникнути відповідальності перед роботодавцем, вигадав історію з розбійним нападом. Вікно в машині він вибив сам, після чого й зателефонував до поліції з повідомленням про напад».

Сьогодні щодо вигадливого чоловіка в поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 383(завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину) Кримінального кодексу України. Тепер чоловіку доведеться не лише повернути роботодавцю програні грошій, а й відповісти перед судом, оскільки законодавством за подібний злочин передбачене покарання у вигляді у вигляді обмеження або волі на строк від двох до п’яти років.

Поділитися в соціальних мережах