Жителя Сумщини посадили в тюрму за відкачування нафти

Роменською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення стосовно 55-річного жителя м. Ромни, дії якого кваліфіковано за ч. 3 ст. 15/ ч. 3 ст. 185 (замах на крадіжку) КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено та доведено в суді, що 18 червня 2016 року обвинувачений разом зі своїм спільником у нічний час приїхали на відповідно обладнаному автомобілі КамАЗ із причепом до нафтопроводу поблизу с. Миколаївське Роменського району. Через спеціальну врізку зловмисники відкачали близько 24 т сирої нафти вартістю понад 240 тис грн, після чого на місце події прибули співробітники поліції, які завадили довести злочинний намір до кінця. Побачивши правоохоронців, чоловіки кинулись врізнобіч, затримати вдалося лише одного. За клопотанням прокуратури його було взято під варту.

Як повідомив заступник керівника Роменської місцевої прокуратури Олександр Ковтун, за рішенням суду обвинуваченого визнано винним у інкримінованому злочині, його засуджено до позбавлення волі строком на п’ять років три місяці.

Досудове розслідування щодо встановлення та затримання спільника триває.

Поділитися в соціальних мережах