Чоловіка судять за вбивство кочергою

30 ударів залізним предметом наніс мешканець села Юнаківка Сумського району своєму товаришу, аби захистити честь свої коханої. Тепер чоловіку світить до 15 років за гратами. Про це повідомили у Сумському РВП.

Нагадаємо, подія сталася у грудні минулого року. Двоє приятелів зібралися випити. Разом з ними була цивільна дружина одного з чоловіків. Пізно вночі жінка пішла спати, а приятелі продовжили розпивати спиртне. Спокусившись, через деякий час гість пішов до кімнати, в якій відпочивала жінка. Господар, занепокоєний відсутністю приятеля, вирішив його пошукати та віднайшов у кімнаті дружини, зі спущеними штанами. Розлютившись, чоловік враз вирішив помститися за честь дружини: почав наносити кулаками численні удари в голову, потім ногами бив у тулуб. Проте на цьому чоловік не зупинився: узяв кочергу та наніс 30 ударів по голові потерпілого.

За повідомленням начальника Сумського районного відділу поліції Віталія Дейниченка, 41-річний житель Юнаківки мав не зняту та не погашену у встановленому законом порядку судимість за скоєння корисливих злочинів. Слідчі наразі направили до суду кримінальне провадження за фактом умисного вбивства. За скоєне чоловіку світить до 15 років за гратами.

Джерело: spec-kor.com.ua

Поділитися в соціальних мережах