Чоловіку разом із будинком ледь не передали кримінальну відповідальність

До інспектора дозвільної системи Глухівського відділу поліції звернувся 40-річний житель одного із сіл Глухівського району. Чоловік розповів, що рідний дідусь залишив йому в спадок свій дім. Оскільки родина вирішила перебратися до нового житла, вони влаштували в ньому генеральне прибирання. І випадково знайшли на горищі, серед мотлоху, мисливську рушницю ІЖ–17.

Аби не мати проблем із законом, голова родини вирішив принести «знахідку» до поліції. Чоловік має намір після оформлення всіх відповідних дозвільних документів перереєструвати її на себе.

«Передавши на зберігання незареєстровану зброю, чоловік не лише уник відповідальності за незаконне її зберігання, а й убезпечив своїх рідних від нещасного випадку, оскільки в будинку не було необхідних умов для її зберігання, – коментує ситуацію начальник Глухівського відділу поліції Леонід Бібік. – Я закликаю всіх інших громадян, хто незаконно зберігає зброю, набої, боєприпаси чи вибухівку скористатися можливістю і добровільно здати всі небезпечні речі до поліції. В іншому випадку на людину чекає кримінальна відповідальність і, як наслідок, – реальне ув‘язнення строком від 3 до 7 років».

Поділитися в соціальних мережах