Чому конотопські молодята соромляться показати весільні фото?

У приміщення по вул.Ватутіна,13 (нині – вул. Євгена Коновальця) місцевий відділ ДРАЦС заселився у грудні 1999. До цього акти цивільного стану в Конотопі реєструвалися по вул.Соборній,13 (будинок неподалік міськрайцентру зайнятості). Так званий «урочистий вхід» вже тоді бовванів сірою прибудовою збоку дверей, що і донині слугують вхідними.  Чи то символічна цифра 13 у прописці, чи байдужість окремих чиновників, чи що інше попсувало йому карму, але вже майже 20 років молодята соромляться показати світлини новонародженої сім’ї друзям з інших міст. Адже ті неодмінно запитують, нащо  їм було фотографуватися на фоні занедбаного чи то гаражу, чи сараю…

20170301_103526-e1490784935613-980x1208

Два роки тому приватна фірма власним коштом намагалася доладувати цю недобудову, але прискіплива цікавість мешканців і правоохоронців спонукала приватника відцуратися такого благодійництва. Тоді працівники РАЦСУ вирішили зробити бодай щось – власними силами пофарбували вхід у патріотичні кольори, коштом обл.бюджету зробили косметичний ремонт кімнати для урочистостей. Але на фоні внутрішнього затишку і краси проблема зовнішнього вигляду ще більше ріже око.  І розв’язати її не легше, ніж Гордіїв вузол: ЖЕК не може відремонтувати вхід власним коштом, бо ж це гроші мешканців навколишніх будинків, які, за законом, можуть бути спрямовані лише на їх безпосередні потреби або ж на зарплатню персоналу.

Попередні очільники міста кивали на юстицію, а юстиція не в змозі  фінансувати капремонт орендованого у КРЕП «Центральне» приміщення. Чи вдасться цей вузол розрубати нинішній міській владі?

За словами міського голови Артема Семеніхіна, розглядалися варіанти переведення ДРАЦСу до інших, більш зручних і привабливих ззовні приміщень (зокрема у вивільнену будівлю дитячої поліклініки біля продуктового ринку у мікрорайоні Воронцова), але це автоматично вимагає дороговартісних ремонтних робіт. Відтак, доречніше зробити вхідну групу до приміщення по вул.Євгена Коновальця. Будівельні роботи обіцяють проведені вже цього року, але орієнтовні строки і кошторис наразі  мер не озвучив.

Джерело: http://konotop.in.ua/

Поділитися в соціальних мережах