Чому КП “Міськводоканал” має претензії до будівництва автостоянки на 9-ці?

Пристрасті щодо автостоянки на вул. Інтернаціоналістів, 1, в Сумах, як і раніше, не вщухають, навіть після двох років.
Нагадаємо, що в 2015 році цю стоянку – за «Зодіаком», ближче до Псла – викупив новий власник, після чого підвищив вартість оренди місць для автомобілів. Також стало відомо, що замість стоянки інвестор планує побудувати сучасну висотку. Люди, які свого часу облаштовували стоянку за власні гроші, почали протестувати і зажадали, щоб в ситуацію втрутилася міська влада.

Зрештою місто, забудовник і автомобілісти домовилися: Сумська міськрада передасть у користування гаражно-будівельному кооперативу (який організували автомобілісти) ділянку в 15 соток по сусідству, а орендар 44 соток під нинішньої стоянкою за власні кошти перенесе її на нове місце.

І ось в цьому році роботи з перенесення стоянки почалися – і що ж з’ясувалося?

З боку вул. Інтернаціоналістів місцеві жителі тепер змушені ходити прямо по дорозі, бо місця для тротуару не залишилося! А директор КП «Міськводоканал» Анатолій Сагач має ще більш вагому причину для обурення.

«Будівництво автостоянки йде прямо на мережі! Документацію ми не погодили – там треба було виносити комунікації за межі дільниці. Але забудовники нічого не виносили і продовжують роботи. Тому, вважаю, ДАБК повинен перевірити цей будмайданчик », – зажадав він на нараді в мерії 26 червня.

Мер Олександр Лисенко все ж зауважив, що автостоянка – це не капітальна споруда, і справи йдуть не так вже й погано. Однак Анатолій Сагач заявив, що на ділянці напевно будуть і капітальні споруди, і місту все ж не завадило б втрутитися.

Джерело: http://www.shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах