Чиновників звинувачують у смерті сумчан

У 2016 році в Сумській області потонуло 50 чоловік. Найчастіше смерть у воді відбувалася у водоймах Конотопського, Краснопільського, Роменського, Сумського районах і в Сумах. До слова, в обласному центрі таких випадків сталося 10, що вивело місто в лідери.

«У більшості випадків летальний результат наступав у людей, які перебували в стані алкогольного сп’яніння, ряд смертей – серед рибалок», – пояснює високий рівень смертності заступник міського голови Сум Степан Пак.

А ось у Сумській ОДА – інша точка зору. «У Сумській області визначено і обладнано для людей 11 місць для відпочинку біля водойм. 11! І жодного в Сумах! Як таке може бути? У першу чергу лежить відповідальність на вас і департаменті інфраструктури. Ви ж укладаєте договори з підприємцями, які працюють на прибережній зоні. Якщо самі не можете, так домовтеся з представниками бізнесу. Не загострюйте ситуацію та змініть тактику», – радить обласне керівництво сумським чиновникам.

У 2016 році міська влада все-таки обладнала 6 таких зон, але знаходяться вони на території дитячих оздоровчих таборів. Можливо, після «струсу», мер і його команда задумаються про облаштування сучасних пляжів у Сумах, адже до початку купального сезону залишилося не так вже й багато часу.

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах