Дем’яненко запустив у Верхній Сироватці безкоштовний Wi-Fi

Сьогодні, 22 вересня, відбулося святкове нагородження кубками та медалями гравців команди «LS GROUP» із Верхньої Сироватки.

З цієї нагоди футбольний клуб запустив у селищі безоплатний, швидкісний та бездротовий Wi-Fi – доступ до мережі Інтернет. “Водночас цей подарунок для мешканців селища, особливо молоді, не заради якогось приводу, а виключно для популяризації спорту, особливо футболу, так і комфорту наших жителів”, – пишуть на сторінці FC LS GROUP у Фейбуці.

21686143_913131182160923_3799847256248499468_n

Від керівника юридичної компанії LS GROUP та президента футбольного клубу Геннадія Дем’яненка у подарунок хлопці отримали футбольну екіпіровку та аксесуари.

Захід відбувся за участі президента Федерації футболу Сумщини Андрія Прохоровича, президента Федерації футболу м. Суми Альберта Малгамова, голови Федерації футболу Сумського району Олега Паращенка та керівників із Сумської райдержадміністрації.

Нагадаємо гравці ФК «LS GROUP» U-17 вже другий рік поспіль перемогли у Лізі футбольних клубів Сумського району, а основа команди виборола срібло в цьому турнірі.

Поділитися в соціальних мережах