Депутат обласної ради відзначив преміями трьох школярів – переможців конкурсу-захисту наукових робіт МАН

Депутат обласної ради, керівник фракції Опозиційного блоку Олександр Стрельченко вирішив виділити три премії учням-переможцям ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, що захищали честь Великої Писарівки. Саме за цим районом і закріплений головний опозиціонер області.

За словами Олександра Стрельченка, таким чином він вирішив підтримати дітей, що тягнуться до знань. «Діти і молодь – це майбутнє України і ми повинні всіляко допомагати талановитим учням, заохочувати їх прагнення до науки, робити реальні кроки назустріч дітям. Треба робити все від нас залежне, аби у наших дітей не виникало бажання виїхати з країни, а щоб вони жили у власній, економічно розвиненій державі».

Під час вшанування обдарованих дітей, що відбулося вчора у Великій Писарівці, депутат вручив три грошові премії. Випускниця Киріківської школи Аня Гладунець отримала півтори тисячі гривень за перше місце в конкурсі наукових робіт МАН. Десятикласники Великописарівської школи Олексій Драгун і Ірина Лаптєва – по одній тисячі грн за треті місця.

Куратори учнів переможців говорять, що це вперше, коли депутат відзначає дітей за перемогу в наукових досягненнях, ще й грошовими преміями.

Загалом на святі було відзначено 39 обдарованих дітей. Окрім переможців у конкурсі МАН України, були нагороджені інтелектуально-обдаровані учні, кращі гуртківці БДЮТ та вихованці музичної школи, спортсмени.

Були вручені подяки і батькам учнів.

18697804_1138948389544449_1730070420_o

Поділитися в соціальних мережах