Депутат Сумської міськради заявив, що його побили патрульні

Як ми вже повідомляли, 28 вересня патрульні запідозрили депутата Сумської міськради від БПП “Солідарність”, директора  Сумського центру професійно-технічної освіти» Віталія Мельника у керуванні автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.  «Nissan Rogue», за кермом якого перебував народний обранець, полісмени зупинили о 21:30 на вулиці Прокоф’єва.

Коментує старший інспектор управління Патрульної поліції м. СумиОлег Сологуб: «Під час перевірки документів інспектори помітили, що водій має ознаки алкогольного сп’яніння. Вони запропонували йому пройти огляд на стан сп’яніння на місці зупинки, за допомогою спец приладу, драгер, або у медичному закладі, на що водій відмовився. На нього був складений адмінпротокол за ч.1 ст. 130, тобто відмова від проходження огляду на стан сп’яніння особи, яка керує транспортним засобом з ознаками алкогольного сп’яніння та відсторонення транспортним засобом. Матеріали по даній справі будуть передані до суду».

У свою чергу депутат Віталій Мельник не тільки заперечує цю інформацію, а заявляє, що патрульні його побили:

«Я не був у стані алкогольного сп’яніння. Тому що у мене є група інвалідності і тяжке дуже захворювання, неврологічне. Тому я ніяк не можу вживати алкогольні напої. Наші працівники поліції, доблесні, ламають людей і кладуть на підлогу. До мене застосували грубу фізичну силу, у мене забої. Я був у лікарні, де там все зафіксовано. Я обов’язково прийду до суду».

Джерело: http://tv.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах