Депутати: Навіщо місту інспектор, який не виписує штрафів?

Навіщо місту інспектор з благоустрою, який не виписав жодного штрафу? Таке питання було піднято депутатами на сесії Путивльської міськради. І дійсно: за два роки роботи жодного штрафу накладено не було, хоча посада інспектора передбачає складання ним протоколів і накладення адмінштрафів на порушників громадського порядку, пише nedelya.info.

Як пояснює сам інспектор з благоустрою Костянтин Коханов, працювати на повну силу йому не дозволяє законодавство: без свідків і вказівки паспортних данних складені ним протоколи не мають юридичної сили. Проте 8 протоколів за 2017 рік він склав, і хоча штрафи накласти не вдалося, до порядку порушників це все ж схилило. Тому, оскільки не виправдовує себе посада, а не сам співробітник, Костянтина Коханова вирішили перевести на іншу посаду.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах