Держгеокадастр не видає АТОвцям дозволи на землю в Косівщині

Учасники бойових дій звинувачують Державний геокадастр в Сумській області в тому, що той порушує їх права, бо не видає дозволи на розробку проектів землеустрою, без яких вони не можуть оформити земельні ділянки у передмісті Сум.

Мова йде про земельну ділянку площею 9 гектарів, яка розташована на території Косівщинської сільської ради. Учасники бойових дій хочуть оформити тут земельні ділянки по 12 соток під садівництво, вже є 54 заяви.

Тетяна Глущенко мати учасника бойових дій, каже, що маючи на руках всі погодження, не може отримати дозвіл на землеустрій від Держгеокадастру. ” Знайшов поле, і сказав, що це поле чисте, воно не в судах. Можна взяти там чотири пая. Ми написали заяви на 4 пая, чотири атовця, жителі села Косівщина. З держкадастру через місяць прийшла нам відповідь, що вони хочуть, планують там на тому полі, не по 4 пая віддать, а зробити по 0,12 га більшій кількості АТОвців. Ми погодились.  За цей час, поки ми чекали дозвіл, виявилося, що кадастр нам відмовив, і там уже чиїсь паї”, – розповідає Тетяна Глущенко:

Поділитися в соціальних мережах