Десятимісячна сумчанка підкорила Говерлу

Щоправда, зробити це змогла маленька Соломія, подорожуючи на руках то в тата, то в мами.

Група з 19 жителів обласного центру, серед яких 6 дітей віком від 6 до 12 років і 10-місячна Соломія, піднялися 18 липня на найвищу точку України – Говерлу.

Сім годин шляху за більш складним – “синім” маршрутом, бо “зеленим” не радять ходити рятувальники після сильних злив та обвалів, дався, говорять сумчани, досить складно. Особливо тим, хто не має достатньої фізичної підготовки. Тим більше, ті хто знають, перед найвищою точкою у 2 тисячі метрів, є гора Говерлянка, де, говорять місцеві жителі, всіх чекає сюрприз. А він заключається в тому, що ти нібито піднявся на гору, а насправді до вершини ще 400 метрів. Які здаються найскладнішими на шляху.

Батько Соломії, відомий активіст Михайло Подолін, говорить, що дівчинка з величезною цікавістю спостерігала за тим, що відбувається навколо. Трохи, звісно, поспала. Але на самій вершині прокинулася, попозувала як українським, так і іноземним фотографам.

На самій горі, говорять сумчани, священик відслужив службу, всі пофотографувалися і отримали неймовірні емоції.

05_1181711743_n

Дружина Михайла Подоліна – Ольга, говорить, що мандрівка з такою маленькою донечкою складною не видалася. І це, не дивлячись на те, що Соломійка ще на грудному вигодовуванні.

Поділитися в соціальних мережах