Дев’ятеро сумчан отримали почесні звання

Плеяда Почесних донорів – працівників СНВО розрослася. Відповідно до нещодавніх рішень Міністерства охорони здоров’я України, даного високого звання удостоєні 9 сумських машинобудівників. Отож відтепер на підприємстві налічується 218 заводчан із таким статусом. Кожен із них зробив більше 40 донацій, що в сумі перевищує 18 л крові.

Власне, до числа нагороджених увійшли маляр цеху №4 Олександр Гетьман, провідний інженер-конструктор ІТЦ Геннадій Єрмаков, слюсар-ремонтник цеху №53 Валерій Страшенко, інженер-лаборант центральної заводської лабораторії Ольга Бойко, котельник цеху №14 Дмитро Горбань, фрезерувальник цеху №17 Сергій Піддубний і аж троє представників цеху №16: маляр Валентина Тютюнник, котельник Едуард Гузь та токар Дмитро Покутний.

Голова Товариства Червоного Хреста СНВО Раїса Волжина відзначає, що всі заводчани, які продовжують ділитися часточкою власної крові заради спасіння нужденних, – справжні герої. «Бути донором – це висока та відповідальна чеснота. І я щиро дякую сумським машинобудівникам за добро і милосердя, котрі вони попри все плекають у своїх серцях, – говорить співрозмовниця. – У той же час хочу повідомити, що вже є рішення стосовно пільг Почесним донорам на 2017 рік. Зокрема, як і раніше, містяни, які мають дане звання, отримуватимуть 25-відсоткову знижку на оплату за комунальні послуги (природний газ та електроенергію). Крім того, за ними зберігається право безоплатного проїзду в громадському транспорті. Є й абсолютно нова преференція – у наступному році Почесні донори, які мешкають в обласному центрі, одержать по 500 грн на оздоровлення. У даний час формуються списки. Безперечно, до них потраплять і працівники СНВО, які були, є і, впевнена, будуть і надалі головними рушіями донорського руху на Сумщині».

Протягом 2016 року в заводському банку крові відбулося 23 акції, під час яких зроблено близько 1780 кроводач, а це більше 400 л крові й приблизно такі ж обсяги плазми. Завдяки сумським машинобудівникам допомогу у вигляді крові та її компонентів наразі отримали 126 людей. Завтра, 22 грудня, у донорському центрі відбудеться заключний у поточному році день донора, участь в якому планують взяти понад 100 працівників об’єднання.

Джерело: sumy.today

Поділитися в соціальних мережах

Опитування

Який нічний клуб Ви вважаєте найкращим на Сумщині?
  • Додати свою відповідь
На Сумщину приїздив відомий грузинФОТО
Одинока мати з перегаром надокучила чиновникам
У Сумах пройде чемпіонат України
Клочко навішав у ОДА відеокамер
Полісмени ловлять своїх двійників
Мер Лисенко у дитсадку загадав поповнення в родиніФОТО
В облздраві спростували звинувачення МВС у розтраті 1 мільйону бюджетних коштівВІДЕО
Служба зайнятості відправляє безробітних в онлайн
Сумська молодь гратиметься в депутатів
На Сумщині казаха-розбійника ув’язнили на 7 років
Поліція назвала винного у займанні маршруткиФОТО
“Сумська паляниця” знову піднімає ціни на хліб
У Сумах біля дитячої лікарні дотла згоріла маршруткаФОТО
У сумському Еко-маркеті продають фарш із майбутньогоФОТО
Сумчани сидять без газу четверту добу
Двоє сумчан привертали увагу дивною поведінкоюФОТО
Поліція зупинила водія з трубами “комунального походження”ФОТО
Мер Сум зняв із себе відповідальність за зупинки
Під Сумами повісився чоловік
У Сумах вимкнули воду
На горищі в центрі Сум хтось будує квартиру
Сварка в Сумах закінчилася застосуванням газуФОТО
Сумчани просять пронумерувати будинки
У ПАРКУ В СУМАХ ПОЗНУЩАЛИСЯ НАД КУПАЛЬНИЦЕЮФОТО
В Охтирці тепломережі показують стриптизФОТО