Дітей першої ОТГ на Сумщини відправили по безвізу у Болгарію

37 дітей з Глухівського району, Шалигинської та Березівської громад, помандрували у Європу.

“Неделе” вдалося поспілкуватися з керівником групи Наталією Волончук, свої враження вона розповіла телефоном прямо з узбережжя сонячної Болгарії:

– Діти дуже задоволені, у нас комфортні умови проживання, теплі пляжі, гарна погода. Пощастило, що поїздка була запланована на перший день безвізу – 11 червня. Тож ми одні з перших, хто перетинав кордон уже за новими правилами. Процедура була доволі стандартна – зібрали паспорти, якийсь час почекали – і усе. Усього на проходження п’яти кордонів ми витратили одинадцять годин. Про безвіз знали заздалегідь, тож робили лише біометричні паспорти.

Курорт Сарафово, що на березі Бургаської затоки, уже вдруге зустрічає глухівських маленьких туристів. Першу групу наших земляків вітали минулого року. Дехто з дітей знову доєднався до програми.

Реалізувати такий проект вдалося голові районної ради Олексію Ткаченку, саме за його участі велися перемовини з благодійниками. Половину вартості путівки заплатили спонсори-аграрії та підприємці: ТОВ «РОСТОК-ХОЛДИНГ», ТОВ «Яструбщанське», ТОВ «Глухів-Агроінвест», ТОВ «Велетень», ТОВ «Агрозем», ТОВ «Глухівський кар’єр кварцитів». Свою половину внесли батьки.

Діти не тільки купаються та ніжаться на сонечку, на них чекають цікаві екскурсії, розваги, нові знайомства та, звичайно, практика англійської.

Поділитися в соціальних мережах