Дітей працівників Сумського НВО нагородили призами

За багаторічною традицією в Міжнародний день сім’ї у ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» відбулася церемонія нагородження учасників одного з найулюбленіших загальнозаводських соціальних проектів – конкурсу дитячого малюнка. Активну участь у цьому мистецькому змаганні зазвичай беруть не лише юні художники, а й дорослі, які жваво підтримують конкурсантів на етапі голосування. Цього разу дітлахи сумських машинобудівників фантазували на тему: «Коли моя сім’я разом».

ddety

Конкурс малюнка пройшов на підприємстві уже увосьме поспіль. Цьогорічне творче завдання малеча виконала на відмінно, представивши на розсуд журі 114 неперевершених робіт, сповнених глибокої любові до власних родин. До того ж діти не обмежувалися лише фарбами, олівцями та фломастерами. Чимало учасників вдалися до креативу, застосувавши не лише цікаві методики зображення, а й вельми оригінальні матеріали. Наприклад, на малюнках юних митців знайшлося місце і пластиліну, і солоному тісту, і навіть соняшниковому насінню.

«На підприємстві існує низка соціальних проектів для малечі, які вже давно стали невід’ємною частиною нашого дозвілля. Конкурс малюнка – один із них. Діти сумських машинобудівників щороку з нетерпінням чекають його старту і, звісно ж, не менше сподіваються увійти до числа призерів на його фініші. Малюнки, надані дітлахами на нинішнє творче змагання, вчергове засвідчили, що такі проекти необхідно підтримувати й розвивати незважаючи ні на що. Вони об’єднують, надихають, додають сил і дають зрозуміти, що насправді є цінним у нашому житті», – зазначає генеральний директор СНВО, голова журі конкурсу Олексій Цимбал.

До мистецького турніру долучилися юні учасники віком від 4 до 14 років. Кожен із них залежно від вмінь і навичок прагнув показати чарівний світ, в якому живе власна родина, зобразити її захоплення, улюблені місця тощо.

«Щоразу ми пропонуємо малечі нову тему для польоту фантазії. І з року в рік дітлахи не припиняють дивувати своїми цікавими рішеннями, а ще щирістю і, безперечно, обдарованістю. Тож не дивно, що у даному конкурсі ніколи не буває переможених. Всім без винятку маленьким художникам підприємство підготувало подарунки для розвитку творчих здібностей, презентувало ювілейну книгу про Сумське НВО, а також потішило різноманітними смаколиками», – говорить голова профспілкового комітету «Машметал» Іван Совгіра.

Разом з тим були передбачені й особливі призи для лідерів конкурсу, а їх вже традиційно одинадцять. Власне, журі визначало трійку фаворитів у кожній віковій групі: молодшій (4-6 років), середній (7-10 років) та старшій (11-14 років).

Цьогоріч суддів причарували малюнки 5-річної Поліни Горячої, 7-річного Олександра Дутова і 12-річного Ігоря Бездідька. Саме вони і піднялися на переможний п’єдестал. Другі місця у свою чергу зайняли Даніїл Бубненко (5 років), Марія Косогорова (7 років), а також Олександра Пономаренко (13 років). А ось бронзові нагороди завоювали 5-річна Дар’я Гасай, 7-річний Євген Луніка та 11-річна Валерія Грабецька.

Обрали члени журі й переможця в номінації «За оригінальність мистецького рішення». Ним, зокрема, стала Дар’я Шепілова (7 років), яка створила яскраву композицію, де татові відвела роль самовара, а мамі і діткам – чайного сервізу.

Доля ще одного спеціального призу була виключно в руках сумських машинобудівників. Саме від їхньої активності під час Інтернет-голосування на сайті «Соціальна відповідальність СНВО» залежало, хто ж отримає звання «Народний улюбленець». Згідно з вподобаннями трудового колективу підприємства, цей почесний титул дістався 8-річній Дар’ї Куропятник, яка підготувала на конкурс малюнок, де міцно переплелися любов до власної родини та України.

Поділитися в соціальних мережах