Дітей Сумщини возитимуть у подорожі

На Сумщині стартує соціальний проект “Посмішка, що не має ціни” – із надання психологічної, соціальної та медичної допомоги дітям із сімей у складних життєвих обставинах міста Суми та Сумського району. Він триватиме з січня по травень.

Організаторами проекту є громадська організація «Самаритяни Сумщини» та Сумський обласний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

Як зазначив голова правління ГО «Самаритяни Сумщини» Владислав Лазаренко, основною категорією учасників програми будуть діти із сімей внутрішньо-переміщених та учасників АТО, а також діти з особливими потребами, які опинились у складних життєвих обставинах.

За словами директора Сумського обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Тетяни Шевченко, мета проекту – привернути увагу громадськості до проблем неблагополучних сімей та допомогти їм. «Станом на кінець 2016 року в нашій базі даних знаходилося майже 3966 сімей, які опинилися у скрутному життєвому становищі. У них більше 6 тисяч дітей. Нашим проектом передбачена участь дітей з міста Суми та Сумського району, а це приблизно 1500 осіб», – прокоментувала вона.

Владислав Лазаренко розповів, що проект охоплюватиме два напрямки роботи. У рамках першого буде проходити безкоштовне медичне лікування в спеціалізованій стоматології. Іншим напрямком стане організація виїзних програм для дітей та їхніх батьків, сімейні заходи, майстер-класи та елементи арт-терапії.

«Серед іншого ми плануємо провести для учасників проекту невеличкі подорожі наши регіоном, адже на Сумщині є вдосталь цікавих місць, які варто відвідати», – наголосила кандидат педагогічних наук, психолог, арт-терапевт Вікторія Ратєєва.

5541

Поділитися в соціальних мережах