Дівчина, яка випала з маршрутки, не має претензій до водія

Дорожньо-транспортна пригода з пасажиркою маршрутного таксі № 17А  – нещасний збіг обставин, пояснив інцидент представник перевізника – ФОП Олійник А. Г. За його словами, маршрутне таксі їхало в напрямку вул. Роменська.

Нещасний випадок стався тоді, коли автобус минав перехрестя вулиць К. Зеленко та Прокоф’єва близько восьмої години ранку.

Із задніх дверей маршрутки під час руху випала молода жінка. Як пояснила вона сама, поруч із нею на задній площадці стояли троє неповнолітніх, які гралися біля дверей.

Через це, ймовірніше за все, двері самовільно і відчинилися. А так як жінка не трималася за поручень, вона випала із маршрутного таксі. Наслідком падіння є подряпина коліна.

Одразу на місце події виїхали правоохоронці та швидка. Фахівці оглянули автобус, перевірили справність дверей. Жодних пошкоджень чи дефектів у їх роботі не було виявлено. Перевірка водія на вміст алкоголю в крові також дала негативний результат. Він разом із потерпілою дали свідчення. Після отримання необхідної медичної допомоги жінка відправилася до дому.

Як пояснила дівчина слідчому, жодних претензій до перевізника та водія вона не має.

Поділитися в соціальних мережах