Дівчинка-підліток втекла з дому до хлопця

До співробітників ювенальної превенції Шосткинського відділу поліції звернулась 60-річна мешканка Шостки. Пенсіонерка повідомила правоохоронцям, що 14-річна онука, яка знаходиться на її піклуванні, вже три ночі не ночує вдома, не ходить на заняття до школи, і взагалі місцеперебування дівчинки не відоме.

Як з’ясували поліцейські, неповнолітня пішла з дому після сварки з рідними. Літня жінка чекала, що дівчина самостійно повернеться додому, втім, після третьої ночі її відсутності вирішила йти до поліції. 

«Знайшли неповнолітню на квартирі її 19-річного товариша, – розповідає Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції. – Вона категорично відмовлялася повертатися додому, мотивуючи тим, що її там б’ють».

Школярку доставили до відділу поліції, туди ж викликали і її бабусю – піклувальницю. 

За словами дівчини, рідний батько, якого позбавили батьківських прав, періодично приїздить з села до своєї матері – її бабусі. Під час таких «відвідин» і виникають непорозуміння та сварки, які закінчуються рукоприкладством.
Слова своєї онуки пенсіонерка категорично заперечує та звинувачує останню у неслухняності та крадіжці 1 000 гривень з гаманця.

Наразі правоохоронці проводять профілактичні бесіді з членами родини, пояснюють про можливі наслідки таких відносин та вчинків. За фактами звинувачень дівчини та бабусі також проводиться подальша перевірка.

Поділитися в соціальних мережах