Дівчинка, яка вистрибнула з балкону, є жертвою групи підлітків -самогубців?

15-річну дівчинку, яка вистрибнула з балкону, добре знають глядачі телепроекту «Кохана, ми вбиваємо дітей». Виявляється, вона також була учасницею групи підлітків-самогубців в соцмережі.

Як розповіли в ГУНП України в Сумській області, дівчина випала з балкона 4-го поверху багатоповерхівки на вул. Харківській. У поліцію про те, що трапилося повідомили сусіди. Лікарі, викликані сусідами, виявили у дівчини закриту черепно-мозкову травму — струс мозку, перелом носа, забій грудної клітини, закритий перелом сідничної кістки тазу і алкогольне сп’яніння.

Батько дівчини, з яким вона проживає вдвох, пояснив правоохоронцям, що донька прийшла додому напідпитку і сильно з ним посварилася. Після чого пішла і вистрибнула з балкона.

Про пастку для підлітків у соціальних мережах, де досвідчені психологи затягують їх  в «групи смерті» і  поступово доводять до суїциду нещодавно попередив і Департамент кіберполіції  України. Одна з відмінних рис цього явища — малюнки і відео з літаючими китами.

При виявленні таких груп самостійно рекомендується негайно повідомляти до кіберполіції  (https://www.cybercrime.gov.ua – цілодобово), телефон гарячої лінії (044) 374-37-21 (з 8:45 до 19:30 в робочі дні) або звертатися до адміністрації соцмережі, у якій було виявлено групу.

Джерело: http://xpress.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах