Дівчину обікрали через весільну сукню

Повідомлення про шахрайство до поліції надійшло від 24-річної жительки Кролевця. Молода жінка розповіла правоохоронцям, що натрапила на телефонних шахраїв, які під приводом покупки її весільної сукні через мережу Інтернет лишили її останніх заощаджень.

Вона пояснила, що розмістила своє оголошення на одному з відомих сайтів, покупець знайшовся одразу, а домовившись про сплату за товар, наступного дня подзвонив інший чоловік, який назвався працівником банку та повідомив: аби гроші були зараховані на її рахунок, вона має назвати своє персональні дані та інформацію по картці, що вона й зробила. Після того з її рахунку зникли майже три з половиною тисячі гривень.

По даному факту в поліції вже відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Правоохоронці роблять все можливе, аби встановити зловмисників, та звертаються до громадян з проханням не довіряти телефонним співрозмовникам, так званим працівникам банку, які намагаються випитати персональні дані та секретну інформацію по картці. Пам’ятайте, що для перерахунку грошей достатньо вказати лише номер картки, а якщо у вас вимагають додаткову інформацію, можете бути певні – то звичайні шахраї.

Поділитися в соціальних мережах