Дівчину, яка тримає 13 котів і собаку, виганяють із дому

Конотопського волонтера зоозахисної організації “Друзі тварин” Олену 7 червня виселяють з орендованого будинку. Аргумент – з дівчиною проживає велика кількість тварин: 13 котів та собака.

В неї завжди чисто в будинку, бо ретельно стежить за всіма своїми вихованцями. На даний момент у неї взагалі немає житла – досить складно знайти зйомне житло зі зручностями за помірну орендну плату (зручності потрібні для того, щоб можна було без проблем підтримувати чистоту в будинку), в якому також могли б розміститися котики і пес.

На жаль, Олені не хочуть здавати житло, коли дізнаються про її тварин – вже максимально продзвонили по всім місцевим оголошенням. Багато хто просто не хоче здавати будинок чи квартиру людині з такою кількістю домашніх тварин. Олена шалено любить своїх котиків і не може просто залишити їх напризволяще. Вона також дбає про пса Спаркі, поки громадські активісти шукають для нього нову сім’ю.

Друзі дівчини з громадської організації кинули клич допомоги небайдужим містянам, сподіваючись не залишити Олену без даху над головою. Однак чи вистачить їхніх зусиль – питання відкрите.

Джерело: https://www.05447.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах