До мерії Сум не пускатимуть з великими пакетами

Минулого тижня сумський виконком вніс кілька доповнень до регламенту своєї роботи. Одне з них стосується забезпечення громадської безпеки та порядку під час проведення засідань виконкому.

Посилити заходи безпеки сумських чиновників змусили часті останнім часом випадки заворушень і конфліктів, які мали місце на засіданнях виконкому при прийнятті резонансних рішень. Нагадаємо, 3 березня минулого року в 59-й кабінет мерії, коли виконком розглядав питання про затвердження результатів транспортного конкурсу, кинули димову шашку. До речі, конкурс, який відбувся за кілька днів до цього, теж проходив у напруженій обстановці. Останній випадок заворушень на засіданні виконкому був 16 січня цього року, коли приймалися нові тарифи на проїзд у комунальному транспорті. Активісти, намагаючись не допустити голосування з цього питання, спочатку кидали на стіл президії пластикові кошики для сміття, а потім висмикнули з-під мера Олександра Лисенка стілець, на якому він сидів. На щастя, поліція прийшла вчасно і ніхто, крім стільця, не постраждав. Проте керуючий справами міськвиконкому подав до поліції заяву про псування казенного майна.

Новою нормою регламенту встановлені деякі обмеження на доступ до приміщення мерії, а саме: не допускаються особи з явними ознаками сп’яніння, а також особи, які мають при собі господарські сумки, пакети, згортки великого розміру, непотрібні для вирішення питання, по якому вони прийшли. Як і раніше, всі бажаючі прийти на засідання виконкому повинні зареєструватися, але відтепер списки запрошених будуть передаватися у відділ по взаємодії з правоохоронними органами.

Крім того, як і планувалося раніше, у регламент додали нову норму, згідно з якою всі розпорядження мера і накази керівників структурних підрозділів про надання матеріальної допомоги та преміювання керівництва, посадових осіб мерії та керівників комунальних підприємств у обов’язковому порядку будуть оприлюднюватися на сайті мерії.

Ще один новий розділ регламенту стосується дій членів виконкому в разі наявності конфлікту інтересів: при наявності такого конфлікту (реального або потенційного) їм забороняється брати участь в узгодженні та прийнятті проекту рішення.

Джерело: shans.com.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах