До складу поліцейської комісії шукають дві кандидатури від громадськості

Законом України «Про Національну поліцію» для забезпечення прозорого добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їх посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції утворюються постійні поліцейські комісії.

Відповідно до частини 3 статті 51 Закону України «Про Національну поліцію» передбачено, що до складу поліцейської комісії територіальних органів поліції входять два представники громадськості, обрані відповідною обласною радою, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет.

Обласною радою мають бути обрані представники громадськості до складу поліцейської комісії управління патрульної поліції в м. Суми, а тому зазначене питання буде розглядатись на наступній сесії обласної ради.

Представники громадськості, які відповідають критеріям, зазначеним у статті 51 Закону України «Про Національну поліцію» та виявили бажання взяти участь у відборі кандидатів до складу поліцейської комісії управління патрульної поліції в м. Суми, можуть подати до обласної ради не пізніше 2 червня поточного року наступні документи:

– лист-клопотання на ім’я голови обласної ради, з пропозицією включити особу (кандидата) до складу поліцейської комісії;

–  розширену автобіографію кандидата до складу поліцейської комісії;

– документи, які підтверджують відповідність особи, яка виявила бажання увійти до складу поліцейської комісії, критеріям, зазначеним у статті 51 Закону України «Про Національну поліцію» (рекомендаційні листи, характеристики тощо).

Поділитися в соціальних мережах