До “стихійщиків” біля Центрального ринку нагрянув рейд

Сьогодні поблизу Центрального ринку відбувся рейд із виявлення та припинення стихійної торгівлі. Перевіряли несанкціонованих торговців заступниця мера Ольга Волошина,  фахівці управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» та відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, патрульна та муніципальна поліція.

«Хочу довести до відома тих осіб, які сьогодні здійснюють несанкціоновану торгівлю біля Центрального ринку. Сьогодні ми вдруге здійснюємо рейд на цій території і він буде далеко не останній, оскільки найбільша кількість точок стихійної торгівлі розміщена саме тут. Тому, або вони працюють за законом і сплачують податки до бюджету, або ж сплачують штрафи», – сказала заступник міського голови.

Пді час рейду найчастіше на торговців, які здійснювали стихійну торгівлю, складалися адмінпротоколи за ст. 152. « Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», що тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За результатами попередньої перевірки було складено п’ять адмінпротоколів, декілька осіб одразу сплатили штрафні санкції в банківських установах, у одного торговця конфіскували товар – це особа, яка мала заборгованість по штрафам у понад 17 тис. грн.

dsc07992

Поділитися в соціальних мережах