Дружина-модель боксера Шелестюка тужить в Америці за борщем та варениками

Дружина непереможного сумського боксера Тараса Шелестюк розповіла в інтерв’ю, опублікованому виданням “Комсомольская правда в Украине”, про те, як поїхала за чоловіком-спортсменом до Америки і стала успішною моделлю.

Сьогодні Аліна привертає увагу до себе в інтернеті не менше, ніж її знаменитий чоловік. Її знімками, пише видання, захоплюються вболівальники на спортивних сайтах. Дівчину називають боксерської музою і головною красунею світу боксу.

«Моделінгом я займаюся не так давно, близько двох років. В Україні брала участь у фотосесіях, але це було швидше для розваги. А в Лос-Анджелесі до мене в магазині підійшов продюсер одного фешн-шоу і запропонував взяти участь у кастингу. Після шоу до мене стали звертатися з пропозиціями по фотосесіях, — розповіла Аліна. – Для мене це творчість. На даний момент найбільше запам’яталася зйомка для Harley Davidson».

Більшу частину року сім’я проводить у Америці, в Україну, де подружжя і досі прописано в Сумах, приїжджають нечасто. Незважаючи на зайнятість, ностальгія по домівці все ж присутня. Хоча б по українській кухні. “У нас бувають гострі напади туги за борщем і варениками, – сміється дівчина. – Продукти тут інші й оригінальний смак українських страв не передають”.

Повний текст інтерв’ю з Аліною Шелестюк див. на kp.ua/sport/557350-zhena-boksera-tarasa-shelestuika-v-ssha-moia-vneshnost-ne-ekzotychna-a-effektna.

Нагадаємо, що кілька днів тому, 5 листопада, Тарас Шелестюк у 10-раундовому поєдинку з американцем Джеймі Еррерою здобув  свою чергову, вже 15-ту,  перемогу на професійному ринзі.

Джерело: xpress.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах