Дружина Терещенка хоче посадити творців театру-крематорію

Поки Мішель Терещенко займається мерськими обов’язками у Глухові, його дружина активізувала громадську діяльність у столиці, через що днями її мало не покалічили.

Олена Єскіна-Терещенко категорично висловилася з приводу нового театру на Андріївському узвозі, який за чудернацьку архітектурну форму уже встигли охрестити “крематорієм”.

Вона наголошує, що на цій території, яка є комплексною пам’яткою містобудування “Замкова Гора-Андріївський узвіз”, нове будвництво заборонено.

“І не варто харківському архітектору #OlegDrozdov зі своїми прихильниками намагатися сформувати громадську думку вигідним для себе чином, доводячи, що “чорне” є “білим”: і цей крематорій/ саркофаг/ контейнер/ сміттєвий бак/ супермаркет/ сарай/ ангар (кому на що більше схожий) посеред Андріївського узвозу є “шедевром сучасної архітектури”, а ми тут нічого не розуміємо”. – написала дружина Терещенка у Фейсбуці.

За її словами, уже готові матеріали для порушення декількох кримінальних проваджень та певне коло осіб для притягнення до відповідальності. Та чи не виявляться її слова марними, адже, щоб робити такі гучні заяви, потрібно мати безперечні факти.

Поділитися в соціальних мережах