Дружина Терещенка розповіла, хто скоїв на неї напад

Учора “Сумські дебати” повідомляли про те, що дружину мера Глухова Мішеля Терещенка Олену в Києві скинули з напіврозваленої будівлі. Падаючи, вона вдарилася головою. На місці події допомогу потерпілій надала швидка.

Олена Єскіна-Терещенко у Фейсбуці пояснила, через що власне стався інцидент:

“1. Я приїхала близько 11.00 на виклик про допомогу від місцевих мешканців та моєї колеги Виктория Кустова, які домоглися зупинки будівельний робіт та викликали слідчо-оперативну групу.
2. Представник слідчо-оперативної групи (на фото у формі), незважаючи на повну відсутність документів на знесення будівлі по вул. Павлівська, 7, після “милої бесіди” з Сергієм Андрєєвим – представником забудовника з Вінницької області (фото2) дозволив продовжувати протиправне знесення об’єкту культурної спадщини, без відповідного проекту та з порушенням всіх вимог безпеки.
3. Все, що ми могли зробити у цій ситуації – забезпечити пряму трансляцію їх протиправних дій (див. мій попередній пост з прямим ФБ ефіром)
4. Пряма трансляція їм не сподобалася: забудовник із Вінницької області Сергій Андрєєв віддав команду одному із своїх не оформлених у встановленому порядку працівників (див. фото1), у присутності Вікторії Кустової, відібрати у мене телефон. Ця особа не лише вихопила у мене телефон (тому прервалася трансляція), але і скинула мене з підвіконня, де я знаходилася. На щастя, я дивом не впала на арматуру яка валялася біля будівлі. Вчасно на територію змогла прорватися Вікторія Кустова, яка змогла відібрати у злочинця мій телефон та викликати швидку.
5. Швидку та місцевих мешканців на територію спочатку не пускали, зачинивши ворота, перелякавшись, побачив мою кров. Відкрили ворота, коли Вікторія заявила, що продовжує трансляцію і вони всі у прямому ефірі. Після цього всі будівельники відразу розбіглися, а поліція зникла.
6. Можна стверджувати пряме “кришування” деякими посадовими особами поліції Шевченківського району протиправного знесення історичного будинку по вул. Павлівській, 7. Це другий напад на мене, щодо першого я написала заяву, на яку правоохоронні органи відмовилися реагувати та, навіть, встановлювати особу нападника, якого я їм показувала вживу та на відповідному відео.
7. Я почуваюся задовільно, першу медичну допомогу отримала. Зроблю все від мене залежне, щоб не залишити це свавілля безкарним.
8. Корупційний зв’язок правоохоронних органів та недобросовісних забудовників, а також чиновників, які протиправно надають так звані “дозволи” поступово знищує історичне обличчя нашого улюбленого міста та досі залишається безкарним. На сьогодні громада повністю позбавлена дієвого механізму зупинки подібного свавілля
9. Злочинці бояться лише розголосу та надання публічності їх діям, тому так неадекватно реагують на спробу викриття їх протиправної діяльності.
Зрозуміло, що так званий замовник будівництва ТОВ “Коло-Центр”, у якому працює лише ОДНА людина та діяльність якого зводиться до “здавання в оренду власного нерухомого майна та оренди інших машин та устаткування”, є підставною конторою. Так само як виконавець робіт із Гостомелю – ТОВ “Київградосервіс”. Хто за ними стоїть і слід нам з’ясувати
10. Я і надалі продовжуватиму робити теж саме і знаю, що у боротьбі за збереження нашої культурної спадщини я не одна. Закликаю всіх небайдужих киян об’єднувати наші зусилля”

 

Поділитися в соціальних мережах