Дружину губернатора оцінили в 30 разів дорожче від стартової ціни

Як ми днями повідомляли, дружина губернатора Сніжана Клочко вирішила як психолог, що працює із військовими, взяти участь у ініціативі громадського фонду “Суми” – благодійному аукціоні “Кава з волонтером”, а вилучені кошти направити на забезпечення захисників аптечками.

16640602_546229652240011_2841301748667828017_n

“Знайомтесь! КаваЛот №1
Сніжана Клочко—жінка, що дивує і надихає, що вміє підтримати, коли важко, допомагає бійцям, які вже повернулися з війни. Мало хто знає про її особистий вклад у волонтерство Сумщини: завдяки їй багато підрозділів отримували ліки на передову. Ніч або ранок, не має значення, вона завжди прийде на допомогу хлопцям, яким потрібна психологічна підтримка, і не одне життя врятовано завдяки цій тендітній пані. Сніжана — не тільки волонтер — це красива, приємна жінка з гарячим серцем!”, – ідеться у описі про дружину голови Сумської ОДА.

Новину про те, що перша леді області  виставила на продаж каву із собою, громадськість сприйняла неоднозначно, вбачаючи у цьому як спробу піару на доброчинності, так і щирий вчинок заради доброї мети.

За умовами аукціну стартовий внесок складає 50 гривень, протягом 4 днів учасники мають змогу підвищувати ставку.  Лот із пані Клочко викликав неабияку цікавість і пропозицію надавати гроші у євро. Дружина депутата Сумської міської ради Чепіка Катерина запропонувала 50 євро, що у 30 разів більше за початкову ціну.

bezymyannyj

Пізніше Катерина Чепік у ФБ-групі Кава з волонтером у Сумах повідомила, що ставки за за лот №1 ще приймаються до 13 лютого, 21:00.

1

bezymyannyj

 

Поділитися в соціальних мережах