Два кримінальних провадження “заробив” житель Ромнів

Дільничні офіцери Роменського відділу поліції отримали інформацію про жителя району, який удома може зберігати крадені речі. Це вирішили перевірити і завітали до чоловіка додому з обшуком, під час якого, окрім поцуплених речей, правоохоронці знайшли ще й наркотики.

«Візит поліцейських до домоволодіння 47-річного господаря став справжньою несподіванкою для чоловіка, – говорить Юлія Загамула, начальник Роменського відділу поліції. – Окрім знайденого дитячого велосипеда, який він украв та ховав у сараї, поліцейські виявили ще й наркотичні речовини. У кухні чоловіка поліцейські одразу помітили пляшки розчинника для приготування наркотиків, які стояли на підлозі, на столі лежали шприци, використані та готові до вживання з опієм ацетильованим, у шухлядці столу знайшли згорток марихуани, а поруч посуд, в якому підозрюваний готував наркотики».

Своєї провини чоловік не заперечував. Він пояснив працівникам поліції, що велосипед украв під час поїздки до Ромнів, де біля під’їзду однієї з багатоповерхівок помітив залишений без нагляду двохколісний транспорт, а щодо наркотиків відповів досить просто: вживає їх протягом тривалого часу, а тому сам їх і виготовляв.

Наркотичні речовини працівники поліції вже направили на дослідження за результатами чого будуть прийняті відповідні рішення. А викрадений велосипед повернули власникам. За зберігання наркотиків без мети збуту та крадіжку у відношенні підозрюваного відкрили одразу два кримінальних провадження за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України та ч. 1 ст. 185 КК України. Чоловіку загрожує трирічне ув’язнення, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

pm850image005

pm418image004

pm159image002

pm115image003

Поділитися в соціальних мережах