Дві пенсіонерки блукали в лісі майже добу

Повідомлення про зникнення двох жительок одного із сіл Сумського району до поліції надійшло опів на восьму вечора. За словами родичів, 80-річна бабуся та її 62-річна сусідка пішли в ліс за грибами ще вранці, ледве розвиднілось, і до цього часу додому не повернулися.

На пошуки бабусь було піднято весь особовий склад районного відділу поліції, адже, зважаючи на погодні умови та пізній час, пенсіонерки могли серйозно постраждати від переохолодження.

Зона пошуків була розподілена на умовні квадрати, і, ледве полісмени приступили до прочісування лісомасиву, як від однієї з пошукових груп надійшло повідомлення про виявлення обох пенсіонерок. Як з’ясувалось пізніше, бабусі й справді в пошуках грибів захопились і заблукали. Прокружлявши лісом весь день, вони, втомлені та знесилені, пізно ввечері вийшли аж за сусіднім селом. За приблизними підрахунками полісменів, літні жінки подолали відстань у майже 15 км по пересічній місцевості.

Працівники поліції доставили обох «мандрівниць» автівкою додому та передали під опіку родичів, попросивши обох жінок надалі бути уважнішими, а їх родичів – більш пильніше наглядати за своїми мамами та бабусями.

Поділитися в соціальних мережах