Дві пенсіонерки виконували вказівки невідомого

Черговими жертвами шахраїв стали дві жительки Ромен.

До Роменського відділу поліції із заявою про шахрайство звернулася 67-річна жителька міста. Пенсіонерка розповіла, що вдень їй зателефонував невідомий та представився працівником банку. Чоловік запропонував підвищити кредитний ліміт на банківській картці. Жінка погодилась, після чого виконала всі вказівки невідомого. А невдовзі дізналась, що з її рахунку зникли 3 800 гривень.

З подібною проблемою до поліції того ж дня звернулась і 53-річна роменчанка. Аферист також, дізнавшись секретні коди банківської картки, спустошив рахунок жінки, у результаті чого вона втратила 2 200 гривень.

За цими фактами в поліції триває перевірка та відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Та аби зменшити кількість подібних злочинів, правоохоронці звертаються до громадян з проханням не довіряти першому ліпшому телефонуючому, який може назватись ким завгодно, аби заволодіти потрібною йому інформацією задля власного збагачення. Нікому та ніколи не повідомляйте ані своїх персональних даних, ані цифри на банківській картці, ані пін-коду: подібними схемами користуються лише шахраї, нагадує Відділ комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соціальних мережах