Директор комунального підприємства написав заяву про звільнення

У день журналіста директор Комунального підприємства «Глухівська студія місцевого мовлення «Радіо Глухів» Сергей Письмак написав заяву про звільнення. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала представник Національної ради з питань телебачення і радіомовлення в Сумській області Лариса Якубенко.

Маючі 15-річний досвід роботи керівника редакції, Сергій Борисович доклав багато зусиль для збереження українського мовника у прикордонному районі. Глухівська редакція перша в області подала пакет документів до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на на прорахунок ФМ-частоти. У лютому 2018 радіостанція стала переможцем конкурсу на ФМ-частоту 104,4 МГц.

У минулому році Сергій Письмак також продовжив ліцензію на мовлення на проводове радіо. Проте вже з 8 червня на хвилях радіо панує тиша. Під загрозою і впровадження проекту місцевого ФМ-мовлення.

Нагадаємо, що Глухів та Глухівський район відносяться до зони низької інформаційної насиченості. Місто не має місцевого телебачення, а сигнали регіональних каналів “АТВ”, “ВІДІКОН” та “UA:СУМИ” та шосткинських ТРО “АКЦЕНТ” та “ТКС” не покривають територію району.

Джерело: golos-chasu.info

Поділитися в соціальних мережах