Екс-голова сільради загримів за ґрати

Колишній глава Олександрівської сільської ради Буринського району Сумської області наступні три роки проведе за гратами. Суд визнав чиновника винним у привласненні коштів та службовому підробленні. Його дії кваліфіковані за ч. 3 ст. 191 і ч. 1 ст. 366 КК України, повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

“Досудовим розслідуванням встановлено і доведено в суді, що колишній голова села незаконно отримував премії, матеріальну допомогу на оздоровлення, доплати за ранг і вислугу років на загальну суму 67 тис. грн. Крім того, у 2012 році обвинувачений придбав на зібрані з підприємців кошти автомобіль для сільської ради. При цьому транспортний засіб він зареєстрував на себе, а потім ще й оформив договір оренди цього автомобіля, включивши витрати з його утримання до кошторису сільської ради. Надалі взагалі перереєстрував його на свою доньку”, – розповіли в прокуратурі.

Рішенням суду першої інстанції колишній голова сільської ради засуджений до трьох років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності строком на три роки. Суд також зобов’язав його виплатити на користь Олександрівської сільської ради 67 тис. грн заподіяної матеріальної шкоди.

Апеляційний суд залишив без змін рішення суду першої інстанції.

Поділитися в соціальних мережах