Екс-керівниця КП, яка призвела до мільйонних збитків, рветься назад

Колишня директорка  Лебединського агролісгоспу Валентина Сердюк у судовому порядку добивається поновлення на роботі. Її кар’єра посадовиці закінчилася після резонансної вирубки лісу влітку цього року – тоді “чорні лісівники” спиляли 185 сторічних дубів, завдавши державі збитків на 1,5 мільйони гривень. За даним фактом правоохоронні органи відкрили кримінальне провадження, а пані Сердюк написала заяву на звільнення.

Тепер, після загадкової заминки у суді, екс-очільниця навіть збільшила свої позивні вимоги. Але розказати журналістам, що вона хоче додати, окрім виплати зарплати за час відсторонення і поновлення на посаді, відмовилась.

У цей же час генеральний директор “Сумиоблагролісу” Сергій Котляренко заявив про рішучу боротьбу із проявами корупції у сфері збереження природніх багатств, і навіть, виступає із ініціативою перед депутатами Сумської обласної ради, разом напрацювати звернення  до Верховної Ради та Кабінету Міністрів України щодо посилення відповідальності за незаконну порубку лісу.

Поділитися в соціальних мережах