Екс-очільника поліції призначили заступником голови РДА

З початку квітня посаду заступника голови Кролевецької районної державної адміністрації з питань житлово-комунального господарства займатиме Сергій Петрович Курочка. Про це повідомили на сайті РДА. Вчора, 2 квітня, він був представлений колегам на апаратній нараді при голові РДА.

Сергій Курочка народився 2.08.1970 року, громадянин України, освіта вища, у 2003 році закінчив Глухівський державний педагогічний університет за спеціальністю «Професійне навчання», кваліфікація – інженер-педагог. У 2014 році – приватне акціонерне товариство «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом» за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація – спеціаліст із правознавства.

Має стаж роботи понад 27 років на посадах в органах внутрішніх справ УМВС України в Сумській області, з них понад 15 років – на керівних посадах. Із січня 2018 року перебував на пенсії за вислугою років у системі МВС України.

Представляючи свого заступника голова РДА Олег Кучерявий зазначив: «Сергій Петрович Курочка має значний досвід роботи управлінського характеру, роботи по взаємодії з органами місцевого самоврядування, володіє знаннями з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій. За час роботи  зарекомендував себе принциповим і вимогливим керівником, здібним організатором, здатним приймати виважені рішення».

Поділитися в соціальних мережах