Екс-прокурор області у вітанні проговорився, хто його “криша”

Глава юридичної компанії LS GROUP Геннадій Дем’яненко привітав колег із професійним святом – Днем працівників прокуратури України.  Це і його особисте свято, адже службі в прокуратурі віддав майже 20 років, пройшовши шлях від лейтенанта до генерала, від стажера до прокурора Черкаської області та почесного працівника прокуратури України.

Сьогодні керівник провідної юрфірми вдячний за безцінний досвід, який отримав в одному із найсистемніших правоохоронних органів країни.  Окремо він висловив  шану колективам, у яких мав честь працювати, – Генеральної прокуратури України, прокуратури АР Крим, прокуратур Сумщини, Одещини, Черкащини.

Вітаючи професіоналів, Геннадій Дем’яненко у Фейсбуці зізнався, кому завдячує своїй успішній кар’єрі:

“Особенно хотелось бы упомянуть о человеке, который дал путевку в прокуратуру – моему родному дяде, Демьяненко Николаю Ивановичу. Образец прокурора. Он преодолел путь от курсанта военного училища до генерал-лейтенанта юстиции, дослужившись до заместителя Генерального прокурора Украины – Главного военного прокурора. Ему сейчас было бы 71, ушел от нас в 57 лет, земля ему пухом…”

9

 

 

 

 

 

Поділитися в соціальних мережах