Електронна декларація довела сумську посадовицю до бажання взяти автомат

У Фейсбуці представник Нацради з питань телебачення і радіомовлення в сумські області Лариса Якубенко розповіла, наскільки складним виявився процес заповнення електронної декларації.

«КСТРЕМАЛЬНИЙ КВЕСТ АБО ДЕКЛАРУВАННЯ З КОРВАЛОЛОМ

Півгодини тому (о 1-30 ночі) я закінчила заповнювати чернетку декларації. Для цього мені знадобилося 9,5 годин (!!!!), при факті, що машин, земельних ділянок, корпоративних прав, цінних паперів, нематеріальних активів, цінного рухомого майна у мене немає.

І це тільки сьогодні. А до цього ще кілька днів я вивчала пам’ятки і роз’яснення, що надсилаються з Києва, переглядала навчальні ролики, консультувалася з колегами і робила 1000 і 1 спробу зайти на сайт.

Сказати, що сайт висить – це не сказати нічого (дивіться скріншоти) .На цьому тлі виснажливої боротьби з сайтом як знущання виглядало ввічливе нагадування електронного листа Служби підтримки порталу про те, що через 3 дні закінчується термін подачі декларацій. Не розраховуючи отримати відповідь, я зі злості все ж написала, що сайт висить, а деякі вікна блокуються. Несподівано прийшла відповідь – «Спробуйте пізніше».

«ПІЗНІШЕ» все-таки з горем навпіл вдалося прорватися на сайт і заповнити декларацію (чернетка). Боюся відправляти – а раптом допустила помилку? І не відправляти боюся – завтра сайт може взагалі лягти. І тоді я опинюся злісним порушником.

Я не знаю, хто винен в такому бардаку з електронним декларуванням (розробники, організатори та інші, інші, інші…), але у мене питання: чому я повинна була витратити купу робочого і особистого часу + нервів?

Мені хочеться у моїх друзів-атошніков попросити автомат! Чесно!» – написала Якубенко.

Поділитися в соціальних мережах