Фермер віддав 40 тисяч за віртуальний трактор

Повідомлення про шахрайство до Кролевецького відділення поліції надійшло від 57-місцевого жителя. Чоловік розповів, що, намагаючись придбати товар в мережі Інтернет на одному з сайтів оголошень, зв’язався з продавцем за вказаним номером. Слухавку взяв чоловік і домовився про умови купівлі-продажу –  запропонував перерахувати йому завдаток в сумі 40 тисяч гривень. Отримавши гроші, перестав виходити на зв’язок.

Сьогодні за даним фактом в поліції слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство» та роблять все можливе, аби притягти зловмисника до відповідальності. А правоохоронці вкотре застерігають громадян від необдуманих кроків та сумнівних покупок в Інтернеті.

Поліцейські радять не довіряти незнайомцям, не перераховувати їм гроші, особливо у великих розмірах, адже за кожною подібною вигідною пропозицією, може ховатись звичайнісінький шахрай. Будьте пильними та прораховуйте завчасно наслідки своїх дій. Та якщо вже стали жертвою шахрайства, одразу повідомляйте про такі випадки до найближчого відділу або відділення поліції, або на гарячу лінію «102».

Поділитися в соціальних мережах