Фермера з Глухова обдурили на 30 тисяч

Повідомлення про шахрайство до поліції надійшло від 52-річного мешканця Глухівського району. Чоловік розповів, що досить довгий час думав про покупку тракторця, а коли знайшов цікаву пропозицію на одному з відомих сайтів в Інтернеті за низькою ціною, одразу пристав на пропозицію. Зв’язавшись із продавцем, останній запросив передоплату, а коли чоловік перерахував обумовлені 31 500 гривень, той перестав виходити на зв’язок.

Сьогодні поліцейські роблять все можливе, аби встановити особу зловмисника, щоб притягти його до відповідальності. А за даним фактом вже відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», яка передбачає до трьох років обмеження волі.

Правоохоронці продовжують звертатись до громадян з проханням: не довіряти телефонним співрозмовникам, які мають “вигідні пропозиції”. Не перераховувати так званим продавцям чималі суми грошей, а за товар розраховуватись при його отриманні або ж при особистій зустрічі. Будьте більш виваженими та не робіть завчасних кроків про які потім можете шкодувати.

Поділитися в соціальних мережах