“Фокусник” обдурив 5-річну дитину

До Роменського відділу поліції із заявою про шахрайство звернувся 28-річний житель міста.

Чоловік пояснив, що вдень його 5-річний син деякий час грався у дворі багатоповерхівки, де вони проживають. Прийшовши додому, дитина розповіла про незнайомця, який показав цікавий фокус з його золотим хрестиком. Затим син дістав скляний шар та повідомив, що цю річ потрібно вкинути у воду, де вона й повинна перетвориться знову на золоту прикрасу. 

Батьки відразу зрозуміли, що малеча стала жертвою афериста, тому відразу зателефонували до поліції. Правоохоронці провели ряд оперативно-розшукових заходів, у результаті яких швидко встановили особу «фокусника». Ним виявився 16-річний юнак з місцевих, який неодноразово мав неприємності з законом.

Хлопця знайшли та опитали. Він зізнався у скоєному, пояснивши, що у такий спосіб вирішив швидко та легко отримати гроші. Золотого хрестика, що виманив у п’ятирічної дитини, здав до ломбарду, а отримані гроші витратив на власні потреби. Наразі стосовно «фокусника» в поліції вже відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство), за скоєне йому загрожує до трьох років обмеження волі.

Поділитися в соціальних мережах