Футбольна команда “LS GROUP” отримала Кубок ректора СНАУ

Футболісти Верхньосироватської школи вибороли перемогу на змаганнях серед навчальних закладів району. Юні спортсмени, які грають в команді «LS GROUP», у змаганнях із міні-футболу обіграли Степанівку та Стецьківку, отримавши Кубок ректора СНАУ.

Традиційно змагання відбувалися на базі спортивного комплексу аграрного вишу. Вони стали фінальною частиною чемпіонату району. Участь у них взяли 5 команд: Степанівська, Стецьківська, Верхньосироватська, Низівська та Садівська школи. Перше місце виборола Верхньо-Сироватська СШ. Другими стали футболісти зі Степанівської ЗОШ № 2. Третю сходинку вибороли учні Стецьківської школи.

«Пишаюся нашими футболістами з «LS GROUP»! Хлопці доклали всіх зусиль, аби отримати цю перемогу. Позаду в спортсменів години тренувань, а попереду – ще не одна перемога. Дякуємо всім нашим друзям та вболівальникам за підтримку!», – говорить наставник команди Геннадій Дем’яненко.

Кращим гравцем змагань за Кубок ректора СНАУ визнали футболіста з Верхньо-Сироватської спеціалізованої школи Арсена Казаряна. Команди-переможці змагань отримали грамоти, кубки та медалі.

«Я завжди радуюсь усім перемогам наших дітей і дуже пишаюся кожним з них. Звичайно, Арсен Казарян подає великі надії, тож ми дуже сподіваємося, що в його кар’єрі все складеться. Але наголошую, що ми вболіваємо та переживаємо за кожного з них. Перше місце – це достойний результат та хороша презентація нашого навчального закладу», – стверджує директор Верхньосироватської СШ, Зоя Олександрівна Нечипоренко.

Нагадаємо, команда «LS GROUP» 11 березня зайняла друге місце у чемпіонаті Сумського району із футзалу. Минулого ж року юні футболісти вибороли перше місце в змаганнях за «Кубок ректора СумДПУ».

Поділитися в соціальних мережах